גמילה מעישון ללא מרשם

אם אתם מעשנים, קרוב לוודאי שכבר שמעתם אינספור פעמים מחברים וקרובי משפחה שהם מבקשים (ואולי אף דורשים) מכם שתיפטרו מההרגל המזיק הזה, שפוגע בכם ובסביבה שלכם באינספור דרכים, ושתפסיקו לעשן.

מבחינתם זה בהחלט לא משנה האם תעברו תהליך של גמילה מעישון ללא מרשם בתמיכה של מטפל NLP, או שתעברו גמילה מעישון לבד, העיקר שסוף כל סוף תקבלו החלטה שתשנה את החיים שלכם ושל הסובבים שלכם לטובה.

במאמר זה אספר לכם על תהליך של גמילה מעישון ללא מרשם בעזרת שיטת NLP ודמיון מודרך, ואחלוק אתכם חלק מהסיבות הרבות מספור לכך שכדאי לכם להפסיק לעשן בעזרת מטפל נלפ ודמיון מודרך או לבד.

גמילה מעישון ללא מרשם

גמילה מעישון ללא מרשם – למה בכלל להפסיק לעשן?

קרוב לוודאי שאתם כבר יודעים היטב למה כדאי לכם להפסיק לעשן סיגריות, אחרת לא הייתם מחפשים מאמר על גמילה מעישון ללא מרשם… יחד עם זאת, לאנשים שמעשנים – ובמיוחד כאלה שמעשנים כבר עשרות שנים – יש נטייה להדחיק את כל הנזקים הבריאותיים שהם עלולים לגרום לעצמם ולאחרים, לכן חשוב לי לספק לכם פה תזכורת נוספת לחלק מהסיבות הרבות מספור לכך שכדאי לכם להיגמל מעישון סיגריות, בין אם בעזרת טיפול נלפ ובין אם אתם רוצים להפסיק לעשן לבד.

בשביל הבריאות שלכם ושל הסביבה שלכם

יש אנשים כל הזמן אומרים "העיקר הבריאות", אבל לא בהכרח עומדים מאחורי המילים שלהם. אם אתם מעשנים, קשה לומר שהבריאות חשובה לכם הלכה למעשה… אז אם אתם רוצים שהערכים שלכם יעלו בקנה אחד עם המעשים שלכם, גמילה מעישון ללא מרשם זאת האפשרות עבורכם.

ברגע שתפסיקו לעשן, אתם תצמצמו במידה ניכרת את הסיכויים שלכם לסבול ממגוון רחב של בעיות בריאות, ביניהן אפשר לציין סרטן, התקף לב, מחלות לב, שבץ ועוד. יהיה לכם קל יותר לנשום, ואתם תשתעלו לעתים רחוקות יותר. העור שלכם יבריא, ואתם תיראו צעירים יותר.

כמובן שעל הדרך אתם גם תחסכו מכל הקרובים והאהובים שלכם את הנזקים של עישון משני, ככה שזו בהחלט סיבה טובה לעבור תהליך גמילה מעישון ללא מרשם, בין אם בעזרת מטפל נלפ ובין אם לבדכם.

בשביל אורח חיים איכותי יותר

אחרי שתעברו בהצלחה תהליך גמילה מעישון ללא מרשם, ותשאירו את ההרגל המזיק הזה הרחק מאחוריכם, אתם תגלו שאט אט החיים שלכם מתחילים להשתנות לטובה, ושאתם מתחילים לסגל בהדרגה אורח חיים איכותי יותר באופן כללי.

בתור התחלה, אתם תחסכו כמויות אדירות של כסף, אותו תוכלו להשקיע בתחביבים או בדברים אחרים שחשובים לכם. תהיה לכם יותר אנרגיה לבלות עם המשפחה שלכם. אתם כבר לא תצטרכו לחשוב איפה תוכלו לעשן ומה תעשו אם לא תוכלו לעשן במשך שעה.

אתם תרגישו את הטעם של האוכל שאתם אוכלים בצורה עמוקה ועשירה יותר, ותפיקו ממנו הנאה רבה יותר.

הבגדים שלכם, המכונית שלכם, הבית שלכם וחפצים נוספים שלכם כבר לא ידיפו צחנה בלתי נגמרת של סיגריות.

בשביל חיי חברה טובים יותר

פעם אנשים תפסו סיגריות אחרת מכפי שאנחנו מתייחסים אליהן היום.

עד כדי כך, שרופאים ועובדים אחרים בבית החולים היו מעשנים סיגריות בעודם עובדים! שלא לדבר על כך שהיה אפשר לעשן בתוך מסעדות או מקומות סגורים אחרים, ואפילו בזמן טיסה…

אבל היום, ככל שאנשים נעשים מודעים יותר לסכנות הבריאותיות של עישון סיגריות, ורוצים לבחור באפשרויות בריאות יותר עבור החיים שלהם, הפעילות של עישון סיגריות נתפסת בצורה הרבה יותר שלילית.

למעשה, מעשנים רבים כיום מגלים שהם נבוכים בזמן שהם מבקשים סליחה כי הם רוצים לצאת רגע לעשן באמצע מפגש חברתי, או בזמן שהם יושבים לאכול עם חברים במסעדה.

בנוסף, אם אתם מחפשים את אהבת חייכם, בוודאי שמתם לב שיש אנשים רבים שפוסלים אנשים רק מעצם היותם מעשנים. כי כאשר אדם מעשן, זה מעיד על מי שהוא בתור בן אדם, ועל סדרי העדיפויות שלו בחיים.

ואם כבר חיי חברה וחיים רומנטיים, גברים סובלים אפילו יותר מנשים בכל הנוגע לתחום הזה, ולכן הם מנסים גמילה מעישון ללא מרשם במספרים גדולים יותר, מפני שעישון סיגריות פוגע בתפקוד המיני.

אחרי שתעברו גמילה מעישון ללא מרשם, בעזרת מטפל NLP או לבד, אתם תגלו שחיי החברה שלכם משתפרים פלאים.

גמילה מעישון ללא מרשם בעזרת שיטת NLP ודמיון מודרך

גמילה מעישון סיגריות היא אתגר של ממש, אבל קרוב לוודאי שכבר מזמן אתם יודעים שזה בלתי נמנע ושבסופו של דבר תצטרכו להיגמל מסיגריות אחת ולתמיד.

בעזרת מטפל נלפ, תהיה לכם הזדמנות לפתח מודעות להרגל האוטומטי שלכם לעשן, כך שתוכלו לזהות את כל הסיבות הלא מודעות לכך שאתם ממשיכים לעשן, בנוסף על היכולת לזהות את הטריגרים, הסיטואציות והזמנים השונים אשר מפעילים את אותו מנגנון אוטומטי שגורם לכם לרצות להדליק סיגריה – ולנטרל אותם ביעילות.

התמכרות לעישון סיגריות איננה רק כימית, ואפשר אפילו לטעון שהיא יותר התנהגותית ורגשית מאשר כימית. לכן מטפלי נלפ משתמשים במגוון רחב של טכניקות על מנת לרתום את כוחו של התת מודע, כך שיהיה ניתן לתכנת אותו לתפוס את אותו הרגל מזיק של עישון סיגריות בצורה שלילית ולנטרל את המשיכה שלו, מה שיאפשר לכם לעבור תהליך גמילה מעישון ללא מרשם בצורה יעילה ומהירה במיוחד.

בנוסף על כך, תהליך גמילה מעישון ללא מרשם באמצעות שיטת נלפ ודמיון מודרך יצייד אתכם בכלים מעשיים אשר יעזרו לכם להתמודד בזמן אמת עם סיטואציות שבעבר היו מעוררות בכם את הדחף הלא מודע לעשן.

תרגילי דמיון מודרך להרגעה, פיתוח מודעות, שינוי דפוסי חשיבה, מדיטציית מיינדפולנס ועוד כלים רבים נוספים יעזרו לכם בתהליך שלכם להיפטר מהסיגריות אחת ולתמיד.

פוסטים שיכולים לעניין אותך:

איך להוריד לחץ
הבלוג

איך להוריד לחץ?

החיים המודרניים מביאים איתם קשת רחבה ומגוונת של גורמי סטרס שונים אשר משפיעים עלינו ולעתים עלולים לגרום לנו לפתח תגובת לחץ. כתוצאה מכך, אנשים רבים

לכתבה המלאה »
חרדת טיסה
הבלוג

חרדת טיסה

אנשים רבים יודעים שמבחינה הגיונית וסטטיסטית, קרוב לוודאי שאם הם יעלו על מטוס ויטוסו לארץ אחרת, סיכויים גבוהים מאוד שהם ינחתו בשלום. בנוסף על כך,

לכתבה המלאה »
חרדה מאנשים
הבלוג

חרדה מאנשים

בשנים האחרונות אנחנו עדים לגידול אדיר במספרים של אנשים אשר מתמודדים עם סוגים שונים של חרדות, פוביות, דיכאון וקשת רחבה ומגוונת של מצבים נפשיים מאתגרים.

לכתבה המלאה »
חרדות חברתיות
הבלוג

חרדות חברתיות

אנשים עם חרדה חברתית מתמודדים עם קשת רחבה ומגוונת של חרדות חברתיות אשר באות לידי ביטוי בסוגים שונים של התנהגויות, דפוסי חשיבה ואמונות. במקרים מסוימים

לכתבה המלאה »
איך להתגבר על פחד
הבלוג

איך להתגבר על פחד?

פחד הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אך פעמים רבות אנשים חווים עוצמות גבוהות כל כך של פחד או חרדה, עד שהדבר גורם לפגיעה של

לכתבה המלאה »
טיפול בפחד מכלבים
הבלוג

טיפול בפחד מכלבים

פחד הוא חלק בלתי נפרד ממנעד הרגשות שבני אנוש חווים על בסיס קבוע למדי. אנשים חווים דרגות שונות של פחד או חרדה בתגובה אל טריגרים

לכתבה המלאה »
פוביה מכלבים טיפול
הבלוג

פוביה מכלבים טיפול

עבור רוב האנשים, כלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם – וגם אנשים שאינם מגדלים כלב בעצמם תמיד ישמחו לקפוץ על ההזדמנות ללטף כלב או

לכתבה המלאה »